فیلم متقاعدسازی به‌روش حرفه‌ای‌ها
توضیحات
100 % (از 18 رای)

ما دائماً در حال تلاش هستیم که نظرِ یک یا چند نفر را به نفعِ خودمان تغییر دهیم. این خیلی مهم است. اگر راهش را بلد باشیم…
غالبِ وقت و زندگیِ ما صرفِ این می‌­شود که دیگران را متقاعد کنیم کاری برای ما انجام دهند و سنگی را از جلوی پای ما بردارند، با ما همکاری کنند، ما را دوست داشته­ باشند!

چند بار تا به‌حال شده!!!

› چند بار تا به‌حال تصمیم گرفتید که فروش‌تان را افزایش بدهید! اما نشده؟ › چند بار تا به‌حال در جلسه و یا مذاکره‌ای شرکت داشتید ولی موفق به متقاعد نمودن افراد نشده‌اید؟ › و شاید هم به این نتیجه رسیدین که اصلا مگه میشه؟ مگر می‌شود به‌راحتی دیگران را متقاعد کرد؟

فراموش و حذف خواهیم شد اگر! اگر شما مدیر، کارآفرین، مدرس و یا فروشنده هستید، حتما با ما هم عقیده هستید که در دنیای امروزی پر از رقابت، اگر نتوانیم سریع و آسان مخاطبین و مشتریان را متقاعد کنیم، فراموش و حذف خواهیم شد!


«هنر متقاعدسازی» به قدری مهم و ارزشمند است که میلیاردها صرف تحقیق آن می‌شود! یک انسان چگونه متقاعد می­‌شود؟ یک انسان چگونه راضی می‌­شود؟ چگونه یک انسان تصمیم می­‌گیرد؟ مراحلِ تصمیم­‌گیری‌­اش چیست؟ و ما چطور می‌­توانیم در این مراحل وارد شویم؟ و آن جریانِ تصمیم‌­گیری را به طرفِ خودمان بچرخانیم؟!

ما دائماً در حال تلاش هستیم که نظرِ یک یا چند نفر را به نفعِ خودمان تغییر دهیم. این خیلی مهم است. اگر راهش را بلد باشیم…


به شما اطمینان می‌دهیم با بکارگیری و تمرین مهارت‌های متقاعدسازی: اگر مدیر، فروشنده و یا صاحب کسب‌وکار هستید، درخواهید یافت چگونه مشتری و مخاطبین خود را آسان و خوش‌آیند متقاعد کنید تا از محصول و خدمات شما استفاده کنند. و اگر مدرس و یا مربی هستید به یک مدرس محبوب و با نفوذ تبدیل خواهید شد که افراد بدون هیچ مقاومتی صحبت‌ها و دیدگاه‌های شما را می‌پذیرند و در جهت آن اقدام می‌کنند.

اگر در پی رشد و قدرت روزافزون هستید، از طریقی که شایسته‌اش هستید آن را به دست بیاورید. همین‌حالا در وبینار «متقاعدسازی به روش حرفه‌ای‌ها» ثبت‌نام کنید و یکبار برای همیشه رشد، نفوذ و محبوبیت و فروش بیشتر را آسان، سریع و خوشایند به دست آورید.

در این وبینار خواهیم آموخت:

› فرآیند متقاعدسازی انسان چیست؟ › چگونه پیشنهادهای جذاب و ردنشدنی طراحی کنیم؟ › از چه جمله‌هایی برای متقاعدسازی دیگران استفاده کنیم؟ › روش‌های علمی و کاربردی متقاعدسازی چیست؟ › اشتباهاتی که را در متقاعدسازی انجام می‌دهیم چیست؟ در پایان وبینار در خواهیم یافت: › چگونه به‌راحتی محصول و خدمات‌تان فروخته می‌شود! › چگونه به‌راحتی با بیان پرقدرت در دیگران نفود کنم؟ › چگونه دیگران را با عقیده‌ام موافق و هم‌راستا کنم؟

نوع بلیط : دانلود فایل کامل
قیمت
دانلود فیلم‌کامل متقاعدسازی به‌روش حرفه‌ای‌ها
299 هزار تومان
نگاهی سریع به رویداد
  • متقاعدسازی به‌روش حرفه‌ای‌ها
پیام بهرام پور
 پیام بهرام پور
بنیانگذار هلدینگ بیشتر از یک‌نفر

› موسس و مدیرعامل هلدینگ بیشتر از یک‌نفر
› مدیر باشگاه سخنرانی و فن‌بیان برج میلاد
› نگارش بیش از ۹ جلد کتاب
› اجرای بیش از ۱۵۰۰۰ نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی
› نگارش بیش از ۱۰۰ مقاله آموزشی
› برگزاری بیش از ۴۰ دوره آموزشی غیر حضوری
› اجرای بیش از ۳۰ برنامه در صدا و سیما
› مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور
› کارگردان عملی و کارشناس برنامه تلویزیون خانگی
› نوسنده مقالات سخنرانی و فن بیان مجله پنجره خلاقیت
› عضو شورای سردبیری ماهنامه بین المللی آسمان‌شب

مخاطبین
مدیران، سخنرانان، کارآفرینان، فروشندگان و صاحبین‌کسب‌وکار
برچسب
  • فروش
  • موفقیت