راهنما

لطفا پیش از شروع وبینار قلم و کاغذ آماده نمایید و عواملی که موجب حواس پرتی میشود را به حداقل برسانید.

پیش از ورود به وبینار اطمینان داشته باشید فیلترشکن غیرفعال (خاموش) باشد.

شما میتوانید وبینار را از طریق تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و یا کامپیوتر مشاهده نمایید.

اگر به هر دلیلی امکان شرکت در این رویداد برای شما فراهم نشد، 72 ساعت بعد از برگزاری لینک دانلود در پروفایل شما قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در رویداد نیاز به هیچ اپلیکیشن و یا نرم افزاری نیست.

برای شرکت در وبینار به هیچ نرم افزار جانبی نیاز نیست. کافی است از طریق مرورگر کروم (Chrome) و یا اپل (Safari) وارد شوید. پیشنهاد میکنیم تنها از مرورگرهای ذکر شده استفاده و به آخرین نسخه آپدیت نمایید.

لطفا توجه داشته باشید ویدیو با بهترین کیفیت ضبط و پخش می شود. در صورت عدم دریافت کیفیت مطلوب، لطفا اینترنت خود را بررسی نمایید.

اگر از اندروید استفاده کرده و کد ورود(تاییدیه) را دریافت نمی کنید، لطفا در بخش تنظیمات پیامک، اسپم را چک کنید.

راهنمای گام به گام مشاهده وبینار به صورت آنلاین:

با کلیک بر روی ورود/ثبت نام، شماره همراه ثبت نام شده ی خود را وارد کنید و بر روی دریافت کد کلیک نمایید، کد ارسالی به شماره همراه خود را وارد نمایید تا وارد حساب کاربری خود شوید.

راهنمای ورود
توجه : در صورت استفاده از تلفن همراه، گزینه ورود/ثبت نام در منوی همبرگری بالای سایت، در گوشه سمت راست قابل مشاهده می باشد.

به صورت پیش فرض و خودکار، پس از ورود، به حساب کاربری ارجاع داده خواهید شد. اگر به این صفحه منتقل نشدید، از طریق کلیک بر روی گزینه موجود در بالای سایت (سمت چپ)، و انتخاب گزینه حساب کاربری من، وارد آن شوید.

راهنمای منو

پس از ورود، مستقیما به صفحه محصولات خریداری شده هدایت می شوید. در این صفحه وبینار مورد نظر خود را پیدا کنید و بر روی مشاهده آنلاین کلیک کنید. پس از آن در پنجره باز شده، بر روی مشاهده آنلاین جلسه ای که در حال پخش می باشد، کلیک کنید.

راهنمای محصولات خریداری شده